Ataşehir Karotçu, Karot Beton Delme, Beton Kesme

Ataşehir karotçu, karot, beton delme, beton kesme gibi hizmetlerinizi en kaliteli bir şekilde ve zamanında yapıp teslim etmekteyiz.

Ataşehir Karotçu Hizmeti

Sake Karot olarak firmamız, İstanbul, Ataşehir çevre il ve ilçelerde karot karotçu, beton delme, beton kesme, beton kırma, bina yıkımı, kimyasal ankraj gibi pek çok konuda hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçelerde karot hizmeti veren firmamız profesyonel ekipman ve uzman kadromuz ile size en kaliteli ve en iyi fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Beton delme, beton kesme ve kimyasal ankraj işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.  Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörde uzun yıllardır karot hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir KAROTÇU BETON DELME, BETON KESME, ŞAFT AÇILIMLARI, KİMYASAL ANKRAJ, FİLİZ EKME, ASFALT KESİMİ VB İŞLEMLERİNİZİ SORUNSUZ YAPIP ZAMANINDA TESLİM ETMEKTEYİZ. UZMAN EKİP VE EKİPMANLARLA YANINIZDAYIZ.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, işlerinizi etrafa zarar vermeden, zamanında ve projeye uygun olarak teslim etmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek karot hizmetimizden faydalanın.

Ataşehir Karotçu

Beton delme makinaları ile yaptığımız bu çalışma, şaft açılımı dahil olmak üzere, pencere açılımı, kapı açılımı, tesisat giderleri vb. olmak üzere bir çok alanda yaptığımız iştir. böylece istenilen alanda ve istenilen şekilde delme işlemi gerçekleştirilirken binanın statik yapısına herhangi bir zarar verme olmadan ve demir donatısının yoğun olduğu yerlerde bile beton delme yapılabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ:

 

 

ATAŞEHİR KAROTÇU YOL TARİFİ ALINIZ